Loading...
Loading...

Adwokaci i radcowie prawni

Maciej Lach

Jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Założyciel i partner Kancelarii.

zobacz więcej

m.lach@warecka.pl

Maciej Lach
Adwokat

Juliusz Janas

Juliusz Janas – jest adwokatem i radcą prawnym, założycielem Kancelarii.

zobacz więcej

j.janas@warecka.pl

Juliusz Janas
Adwokat

Dawid Biernat

Jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Założyciel i partner Kancelarii.

zobacz więcej

d.biernat@warecka.pl

 

Dawid Biernat
Adwokat

Adrianna Gumowska

Adwokat w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

zobacz więcej

a.gumowska@warecka.pl

Adrianna Gumowska
Adwokat

Karolina Górnicz

 

zobacz więcej

k.gornicz@warecka.pl

Karolina Górnicz
Adwokat

Prawnicy

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

zobacz więcej

d.hajkowicz@warecka.pl

Dominika Hajkowicz
Aplikant adwokacki

Zuzanna Ogrodnik

Aplikantka adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie

zobacz więcej

z.ogrodnik@warecka.pl

Zuzanna Ogrodnik
Aplikant adwokacki

Natalia Sałata

Aplikantka adwokacka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

zobacz więcej

n.salata@warecka.pl

Natalia Sałata
Aplikant adwokacki

Anna Zbrojska

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

zobacz więcej

a.zbrojska@warecka.pl

Anna Zbrojska
Aplikant adwokacki

Asystenci prawni

Kacper Smoliński
Asystent prawny
Klaudia Sobota
Asystent prawny

Dyrektor biura

Pamela Łostowska
Dyrektor biura